زبان آلمانی را اصولی بیاموزید

چهارشنبه 20 بهمن 1395 ساعت 19:45

این مطلب به صورت اختصاصی برای علاقمندان به یادگیری زبان آلمانی نوشته شده است. اگر پس از مطالعه ی این مطلب نیاز به مشاوره و راهنمایی و اطلاع از شرایط و ضوابط استفاده از کلاس های تدریس خصوصی زبان آلمانی داشتید، می توانید از طریق شماره های موجود در این وبلاگ با موسسه زبان آموزان پیشرو تماس بگیرید.

اصولا یادگیری پروسه ای دراز مدت و طولانی است و به همین دلیل برای برخی از افراد خسته کننده می شود. اگر شما واقعا به هدف خود بیندیشیدف می توانید این پروسه را با موفقیت پشت سر بگذارید اما نکته ی اصلی اینجاست که در نهایت این مسیر چه چیزی در انتظار شما خواهد بود؟ قطعا انتظار دارید که در پایان بتوانید به آسانی به زبان آلمانی صحبت کنید و از آنچه مدت ها وقت خود را صرف یادگیری اش کرده اید، استفاده نمایید. برای دستیابی به چنین نتیجه ی ایده الی لازم است که این مسیر را اصولی طی کنید:

-         زبان آلمانی را بر اساس یک برنامه ریزی منظم روزانه یا هفتگی یاد بگیرید.

-          برای آموزش روشی را انتخاب کنید که بر اساس شرایط زمانی و وقت آزاد شما، برایتان احساس راحتی بیشتری ایجاد می کند.

-         با توجه به شناختی که از خود دارید، تعیین کنید که در جمع بهتر یاد می گیرید (کلاس های حضوری و ترمیک آموزشگاهی ) یا در کلاس های آموزش خصوصی؟

-         از مزایا و معایب هر روش قبل از اینکه پروسه ی یادگیری را شروع کنید، آگاه شوید تا بتوانید به صورت مستمر و طولانی مدت از آن استفاده کنید.

-         اگر از قبل اندکی نسبت به این زبان آگاهی دارید، حتما در آزمون تعیین سطح که معمولا به صورت رایگان برگزار می گردد شرکت نمایید تا بتوانید تشخیص دهید که به اندازه ی سطحی که در آن قرار دارید، به زبان آلمانی مسلط هستید یا نه؟

-         تمایل دارید بیشترین تمرکز فرایند یادگیری بر روی کدام مهارت زبانی قرار داشته باشد؛ در واقع در نهایت هدف اصلی شما پیشرفت در مکالمه زبان آلمانی است و یا استفاده از آن در زمینه ی ترجمه؟

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.