دلایل یادگیری زبان روسی

شنبه 19 تیر 1395 ساعت 14:50

امروزه افراد زیادی در سطح جهان سعی دارند تا به زبان روسی مسلط شوند، هر کس براساس میزان علاقه اش  و به دلایل مختلف در حال تلاش برای یادگیری است. در ادامه مهم ترین دلایلی که می توانند تشویق کننده ی یک فرد برای آموختن این زبان باشد، بیان شده است:

-         زبان روسی از لحاظ تعداد گویشوران بسیار گسترده است به گونه ای که بالای 300 میلیون نفر در جهان، از آن به عنوان زبان مادری و یا زبان دوم برای صحبت کردن استفاده می کنند.

-         قصد سفر به کشور روسیه و بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعی و گردشگری آن

-         قصد مهاجرت و زندگی در این کشور و سایر کشورهای روس زبان مثل بلاروس ، قزاقستان ، قرقیزستان، تاجیکستان،گرجستان، اکراین، نروژ و ....  به علت هزینه زندگی کمتر و بهینه سازی شده

-         پذیرش تحصیلی و قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های این کشور به علت قیمت‌های ارزان مراکز آموزشی وسطح آموزشی بالا

-         تمایل به داشتن فعالیت های سیاسی و اقتصادی و تجاری ( آموزش زبان روسی امکان رویارویی شما با فرصت های شغلی جدید در این کشور را چند برابر خواهد کرد.)

-         فعالیت داشتن و همکاری یا حضور در سازمان های یونسکو، سازمان ملل و ...

-         علاقه مندی به موسیقی این کشور و ادبیات موجود در این زمینه

-         علاقه مندی به مطالعه تاریخ و آثار ادبی نظم و نثر روسی ( شامل شاهکارهایی از تولستوی، داستایوفسکی و پوشکین و ... )

البته کسانی که به طور کلی به یادگیری زبان علاقه دارند، هیچ دلیل خاصی برای آموختن مطالب جدید نمیخواهند؛ زیرا بر اساس علایق و تمایلات خود پیش می روند. اگر شما هم یکی از کسانی باشید که زبان روسی را از لحاظ آوایی و صوتی می پسندد و دوست دارد، در مدت زمان مشخصی به حدقابل قبولی در این زبان خواهید رسید. در صورتی که شما دوست داشته باشید، می توانید از کلاس های تدریس خصوصی زبان روسی استفاده کنید، جهت دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه زبان آموزان پیشرو قویترین مرکز تدریس خصوصی زبان تماس بگیرید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.